قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت گروه انگیزشی راز امید

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت گروه انگیزشی راز امید را دارند لازم است قوانین و مقررات زیر را مطالعه کنند:

  1. عضویت در سایت گروه انگیزشی راز امید و یا خرید از آن به‌منزله مطالعه و قبول قوانین و مقررات مربوطه است.
  1. افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با واردکردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تائید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تائید می‌کنند.
  1. طبق قوانین و مقررات سایت راز امید کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت‌نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
  1. طبق قوانین و مقررات سایت راز امید کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، سفارش باطل است.

  1. اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.
  1. کاربر نباید در سایت (تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهارنظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از سایت گروه انگیزشی راز امید را از دست می‌دهد.

مسائل فنی مربوط به سایت و یا اپلیکیشن های موبایل را فقط از طریق قسمت "پشتیبانی" ارسال نمایید.